ברוכים הבאים לגולדן מור
אין מוצרים בעגלת הקניות שלך
סגור
Filters
חיפוש

תנאי שימוש

תקנון

            כללי

 1. ברוכים הגולשים לאתר המכירות של  Golden Mour- אתר הקניות הוירטואלי (להלן: "האתר" או "החנות").
 2. באתר מופעלת זירת המכירות המציעה ללקוחותינו מגוון רחב של מוצרים מאת מיטב המותגים במחירים אטרקטיביים ובתנאים מיוחדים.
 3. גלישה באתר או כניסה אליו או שימוש בשירותים המוצעים בו, מבטאת ומהווה הסכמה מצדך לתנאי תקנון זה, והם יחולו על כל פעולה שביצעת או תבצע באתר. אם אינך מסכים לתנאי השימוש, כולם או חלקם, הנך מתבקש שלא לעשות כל שימוש באתר.
 4. השימוש במידע, בנתונים ובפרטים המובאים באתר זה, הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש. האתר אינו מבטיח את מידת הדיוק של הנתונים והפרטים שבאתר, לא את שלמותו, לא את עדכניותו ולא את מידת התאמתו לצרכי ולנתוני המשתמש.
 5. האתר שומר לעצמו הזכות לשנות מעת לעת על פי שיקול דעתו הבלעדי של מי מטעמו ו/או מי מפעילו את מגוון המוצרים, המחירים (לרבות בגין הוצאות משלוח) ותנאי התשלום. 
 6. החנות שומרת לעצמה זכות לשנות את כללי התקנון ללא הודעה מוקדמת.
  באתר יכולים להופיע קישורים לפרסומות ואתרים אחרים. החנות  אינה נושאת באחריות לתוכן המופיע בהן.
 7. החנות שומרת לעצמה זכות לסרב למכור מוצר/ים או להעניק שירותים לפלוני או אלמוני ללא הודעה מוקדמת וללא הסבר.
 8. מפעיל האתר יהיה רשאי לסגור את האתר או לבטל שירותים או לצמצמם.
 9. המחירים המוצגים באתר הם לרכישה באתר בלבד.
 10.  כל הסכומים והמחירים המוצגים בדפי המכירה השונים כוללים מע"מ אלא אם צוין אחרת. החנות רשאית לשנות את המחירים בכל עת ללא התראה מוקדמת מראש.
 11.  כל הסכומים והמחירים המוצגים בדפי המכירה השונים כוללים מע"מ אלא אם צוין אחרת. החנות רשאית לשנות את המחירים בכל עת ללא התראה מוקדמת מראש.
 12.  הנך מחויב לאמת ולבדוק כל נתון, מידע, תוכן או חישוב שקיבלת בעת השימוש באתר ואינך רשאי להסתמך עליו. מפעילי האתר עובדיהם ונושאי המשרה בהן, לא יישאו ולא יהיו אחראיים מכל סוג של הפסד, אובדן או נזק, אם במישרין ואם בעקיפין, אשר עלול להיגרם משימוש במידע המופיע באתר, מהשמטת מידע, ממידע שאינו שלם, אינו מדויק או טועה.
 13.  התכנים באתר נועדו לשימושו האישי של המשתמש בלבד, ואין לעשות בהם שימוש אחר כלשהו, לרבות שימוש מסחרי. אין להעתיק, לשכפל  ו/או להדפיס תכנים כלשהם מהאתר לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, בלא קבלת הסכמתה של החנות, בכתב ומראש.
 14.  המשתמש מצהיר בזאת, כי הוא יודע שהשימוש באתר כרוך בסיכונים רבים, הן בגלל הטכנולוגיה הכרוכה בכך והן בגלל גורמים אנושיים הפועלים באמצעות האינטרנט.
 15.  החנות רשאית לפנות אליך בדואר אלקטרוני, בכתב או בעל פה, בכל מידע בדבר מבצעים באתר ו/או בדבר פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו"ב, לפי שיקול דעתה.
 16.  חשוב להבהיר כי ההרשמה לאתר מהווה אישור מצד מבצע הפעולה להיכלל ברשימת לקוחות החנות, אשר נמנים על תפוצת הדיוור הישיר של האתר.

הזמנות ומכירות

 

 1. רשאים להשתתף ברכישת מוצרים בני 18 ומעלה, אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל. 
 2. תנאי מוקדם לתוקף רכישתו של משתתף בקנייה, הוא אישור חברת כרטיסי האשראי הפועלות בישראל כדין לעסקה ולגביה.
 3. את מספר כרטיסך ופרטיו תידרש להזין במקום המיועד לכך ו/או באמצעי תשלום אחר אם צוין באתר.
 4. כדי להבטיח הזמנה תקינה עליכם למלא את כל המבוקש בטופס ההזמנה המופיע באתר בצורה תקינה ומדויקת. טרם ביצוע הזמנה של מוצר או שירות (להלן: "הזמנה") נדרש תחילה לבצע הרשמה לאתר באמצעות בחירת שם  משתמש וסיסמא ובנוסף יש להקליד פרטים בסיסיים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון,  שם חברה ופרטים נוספים, אם וככל שידרשו.
 5. ביצוע הזמנה אפשרי מיד לאחר מילויי הנתונים בטופס המצוי באתר. הכול בהתאם למלאי המוצרים בחנות. אחריותו של הקונה היא למסור את הפרטים המלאים והנכונים. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז- 1977 והעושה כן צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.
 6. אישור על ביצוע הפעולה יישלח ללקוח באמצעות הדואר האלקטרוני. אישור זה אינו מחייב את הספק לספק את המוצרים שהוזמנו, והוא רק מעיד שפרטי הרכישה נקלטו במערכת.
 7. רק לאחר שהחברה תסיים לבדוק את פרטי כרטיס האשראי שלך ויתקבל אישור מחברת האשראי לביצוע הרכישה תיחשב הצעתך כברת ביצוע ויתחילו כל תהליכי אספקת המוצרים שהזמנת בתנאי שהם מצויים במלאי.
 8. חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר או השירות הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, לאחר ביצוע הפעולה.
 9. המידע הנמסר על ידך באתר נועד לשימוש בלעדי של מקור טכנולוגיות ולצורך השימוש באתר, וישמר במסגרת מאגר מידע על פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א - 1981. הסכמתך לתנאי השימוש מהווה הסכמה להכללת המידע במאגר כאמור. החנות מתחייבת לעשות כמיטב יכולתה, באמצעים העומדים לרשותה, כדי לשמור על ולסכל פגיעה אפשרית בפרטיות המידע שנמסר על ידך, אך עם זאת, אין בידיה לשלול שיבושים באופן מוחלט והיא לא תישא בכל אחריות עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים שיגרמו כאמור

10. אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר ו/או השירות, מחירם או בכל פרט אחר,
יהיה המוכר ו/או הספק רשאים לבטל את רכישתך ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין הצעתך שבוטלה.

11. אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים, ולא יהיה בידי הספקים להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך ו/או במקרה שהמוצרים יחזר לחנות עקב פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול.

12. כל עסקת רכישה באתר מבוצעת באמצעות מערכת סליקה אשר גובה עמלה (אחוז מסוים מסך ההזמנה) שתיגבה בנפרד מעלות המוצרים (ו\או המשלוחים). תוספת המחיר מופיעה בסוגריים בדף שיטת התשלום (שלב 4 בטופס התשלום).  

13. החנות תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:

 

א. במקרה ואזל המלאי מהמוצר המוצע ו/או אי קבלת אישור מחברות האשראי.

ב. נפלה טעות קולמוס , בין אם במחיר המוצר
    ובין אם בתיאור המוצר .

ג. ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה
   מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין .

ד. במקרה של כוח עליון , פעולת מלחמה ,
    איבה ,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין .

14. הזמנות שיתבצעו בימים (מיוחדים) שיפורטו למטה לא יכללו כיום עבודה עבור ימי משלוח. להלן הימים שאינם נחשבים כימי עבודה: שישי, שבת, ערבי חג, יום טוב (ראש השנה, סוכות, שמיני עצרת/שמחת תורה, פסח, שמיני של פסח, שבועות), ימי חג (פורים, שושן פורים, יום העצמאות), ימי צום (יום כיפור, ט' באב) .

 

מלאי

 

 1. אם ובמידה אזל המוצר בשל סיבה כלשהי האתר יעשה כל שביכולתו על מנת לספק מוצר הקרוב ככל הניתן למוצר אשר הוזמן, על פי מידת האפשר באותה רמת המחיר, לפי רצון הלקוח. באם הלקוח מחליט לבטל את העסקה אנו נבטל אותה ללא דמי ביטול עסקה.

מבצעים

 

 1. כל המבצעים הם עד גמר המלאי או עד תאריך שנקבע מראש, וניתנים להפסקה באופן חד צדדי בכל עת ע"י הנהלת האתר.

 

אספקת המוצרים

 

 1. החנות תדאג לאספקת המוצר או השירות הנרכש באתר, לכתובת בישראל, תוך המועד הנקוב בדף רכישה של המוצר, אלא אם צוין מפורשות אחרת.
 2. החנות ו/או הספקים לא יהיו אחראים לכל איחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:

 

א.      כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצב חירום ונזקי טבע.

ב.      שביתה או השבתה אצל הספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים.

ג.       כל סיבה אחרת שאינה בשליטת החנות או הספקים.

 

 

 1. החנות תעניק הטבה עבור משלוח חינם מעל סכום נקוב שיוצג בפרטי הרכישה. הטבה זו תקפה לגבי אזורי המשלוח הלא חריגים בלבד. ההטבה במקרה של משלוח לאזורים חריגים תהווה הנחה של  50 %  מסך המשלוח המבוקש (לא כולל לאזורים שדרומית לבאר-שבע).
 2. זמני המשלוח המצוינים אינם כוללים את יום ביצוע התשלום עבור ההזמנה.
 3. שיטות ההובלה אינן כוללות את כל היעדים וכן ישנם יעדים חריגים הדורשים תוספת מחיר להובלה. לכן, לפני ביצוע ההזמנה יש לבדוק את היטב את מקום היעד המבוקש.
 4. שיטות ההובלה אינן מייצגות את זמני הגעת הטובין ליעדם עבור אזורים חריגים המופיעים מטה. לכן, מומלץ מאוד לבדוק האם מקום היעד המבוקש נכלל כאזור חריג.
 5. משלוח דואר רשום - אספקת המוצר/ים תיעשה תוך 14 ימי עבודה (לא כולל שישי שבת ערבי חג וימי חג) מרגע השלמת התשלום המוקדם.(למעט אזורים חריגים המפורטים מטה).
 6. משלוח רגיל - שליח, אספקת המוצר/ים תיעשה תוך 7 ימי עבודה (לא כולל שישי שבת ערבי חג וימי חג) מרגע השלמת התשלום המוקדם.(למעט אזורים חריגים המפורטים מטה).
 7. משלוח מהיר - שליח, אספקת המוצר/ים תיעשה תוך 3 ימי עבודה (לא כולל שישי שבת ערבי חג וימי חג) נשלח בימים שני ורביעי עד 12:00.(למעט אזורים חריגים המפורטים מטה).

8. משלוח אקספרס - שליח, אספקת המוצר/ים תיעשה תוך יום (24 שעות) עבודה (לא כולל שישי שבת ערבי חג וימי חג) מרגע השלמת התשלום המוקדם.(למעט אזורים חריגים המפורטים מטה).

9. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית החנות ו/או הספק יהיו רשאים לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח.

10. במקרה ובמידה שהמוצרים יוחזרו אלינו ע"י חברת המשלוחים בשל פרטים מוטעים שנמסרו ו/או כתובת שגויה ו/או אי-דרישה של החבילה בידי הנמען, תתאפשר שליחה חוזרת של המוצר\ים לכתובת חדשה שיספק המשתמש ובחיוב נוסף של דמי משלוח בהתאם לסוג המשלוח שיבחר המשתמש ולפי תעריף אותו סוג משלוח באתר באותו יום. בכל מקרה משלוח חוזר יחויב בתשלום מינימום של 35 ש"ח גם אם המשלוח הראשון ניתן כהטבה ללא תשלום.

11. החנות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק עקיף, תוצאתי או מיוחד שייגרם ללקוח בגין כל איחור, עיכוב או כשל באספקת מוצר או שירות – תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.

12. זמני אספקת המוצרים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים קרי, ימים א-ה לא כולל שישי שבת, ערבי חג וימי חג.

13. זמני אספקת המוצרים לאילת ויישובי הערבה, ליישובי הנגב, ליהודה ושומרון ולשטחים שמעבר לקו הירוק יהיו ארוכים מהמצוין בדף המכירה – עד 14 יום.

14. התקנון של רשות הדואר או של כל גוף אחר המבצע את ההובלה והאספקה של המוצרים או השירותים יחול על כל אספקה / הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב כל מציע.

15. יובהר כי מקום ביצוע העסקה לכל דבר ועניין ייחשב כמקום מושבו של החנות, גם במקרה בו בחר הלקוח לקבל את המוצר בדואר או באמצעות שליח.

16. במקרה של הובלה חריגה או משלוח מחוץ לישראל החנות ו/או הספקים יהיו רשאים לגבות תשלום נוסף על התשלום הנגבה בגין הובלה רגילה.

17. דמי המשלוח לישובים מרוחקים יהיו גבוהים מדמי המשלוח המצוינים בדף המכירה ויימסרו ללקוח טרם החיוב.(אזורים כגון: נגב (110 שח'), אילת(110 שח'), ערבה(110 שח'), יו''ש (למעט מספר ישובים [אריאל וברקן מחיר כפול] ))

18. זמני הגעה לאזורים חריגים:

א. עד 3 ימי עבודה - מושבים/קיבוצים/מצפים, טבריה, עוספיא, דליית אל כרמל, עתלית, ניר עציון, ניר הוד, צרופה, כרם      

מהר''ל, (סובב כביש 4), טבריה, קריית שמונה, סובב בית שאן, סובב מנרה, סובב ראש הנקרה, רמת חובב בנגב.

ב. עד 7 ימי עבודה -  רמת הגולן, הרמה הצפונית, ישובים בנגב הדרומיים לבאר שבע + אילת

19. במשלוחים של דואר רשום. מוצרים שמשקלם הכולל יעמוד מעל 2 ק''ג יגבו תוספת תשלום. 

ביטול עסקה

 

 1. הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981.
 2. ניתן לבטל רכישת המוצר בכל עת ממועד ביצוע ההזמנה ועד לתום 14 יום ממועד האספקה או ממועד קבלת אישור העסקה, לפי המאוחר, על-ידי משלוח הודעת  ביטול בכתב למחלקת שירות לקוחות בפקס או בדואר רשום. דמי ביטול הינם 5% מעלות המוצר או 100 ש"ח לפי הנמוך מבניהם. 
 3. לאחר ארבע עשרה ימים אלו לא ניתן יהיה לבטל את הרכישה. הוצאות ההובלה של המוצר חזרה באחריות ובמימון הלקוח בלבד.
 4. במידה והלקוח התלונן על מוצר פגום שהוחזר ו/או הוחלף והסתבר שהמוצר תקין, הלקוח יחויב בעלויות משלוח וטיפול.
 5. הזמנת מוצרים שהוזמנו מחו"ל במיוחד עבור לקוח לא ניתנת לביטול.
 6. לחנות עומדת הזכות לתבוע את הצרכן בשל נזק למוצר המוחזר ו/או ירידת ערך למוצר.
 7. ניתן לבטל רכישת מוצר אך ורק בהודעה שתשלח בכתב ו/או בפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות אל החנות.
 8. ניתן יהיה להחזיר את המוצר באמצעות דואר ישראל, בדואר רשום בלבד לכתובת : " עבור 'גולדן מור' – רח' הנחל 23 קרני שומרון מיקוד 4485500
 9. המוצר יגיע בשלמותו (שלם וללא פגע), מבלי שהוצא מאריזתו המקורית ו/או בוצע בו שימוש כלשהו.
 10. במקרים של ביטול עסקה ללא סיבה מצדקת  על מהות הביטול הלקוח יחוייב בנוסף על הפרשי עלות משלוח כפי שיפורט להלן:

א. איסופים : השלמת עלות ל 20 שח.

ב. משלוחים מהירים: השלמת עלות ל 30 שח.

 

פרטיות

 

 1. בעת ביצוע הרכישה באתר החנות, פרטי המשלם נקלטים במערכת באופן מאובטח (כגון : שם פרטי, מס' ת.ז, כתובת, אי-מייל, טלפון, מס' כרטיס אשראי וכו'). פרטי האשראי אינם נשמרים במערכת.
 2. כאמצעי הגנה נוסף, מתבצעת בדיקה קפדנית לאימות פרטי הכרטיס מול חברות האשראי בכל קניה וקניה, בכדי למנוע אי סדרים או שימוש לרעה בכרטיס האשראי . המידע משמש אך ורק לצורך ביצוע העסקה עבור ההזמנה שבוצעה דרך האתר. פעולה זו כוללת ביצוע סליקה באמצעות חברות האשראי, מסירת המוצרים באמצעות משלוח לכתובת היעד. המידע לא מועבר לצד שלישי למעט חברות הסליקה (חברות אשראי).
 3. ניתן לשנות את הפרטים האישיים בכל עת, על ידי הזנת שם המשתמש והסיסמא. אם נתקלתם בבעיות נא צרו קשר באמצעות המייל שלנו: goldenmour1@gmail.com.
 4. יתכנו שינויים במדיניות הפרטיות שלנו, נשתדל לפרסם אודות השינויים.
 5. בעת שימוש באתר המשתמש \ הלקוח מודע לכל הקשור לאיסוף המידע שהזין באתר ובכך הוא מסכים למדיניות הפרטיות של האתר.
 6. גולדן מור מתחייבת לא להעביר את פרטי הלקוח לצד ג'

 

אחריות

 

 1. על הלקוח לבדוק את המוצר/ים בעת הקבלה ולדווח לחברה באופן מידי (תוך 24 שעות מרגע קבלת המשלוח) על כל פגם או אי התאמה במוצר והכול בכפוף להוראות חוק המכר. במקרה שהתקבל פריט פגום - יש להציג את החשבונית ונדאג להחליף את המוצר או לחילופין לבטל את ההזמנה ללא דמי ביטול
 2. נפלה טעות קולמוס בתיאור מוצר או שירות כלשהו, לא יחייב הדבר את הספקים ו/או את החנות. תמונות המוצרים המוצגות באתר הן להמחשה בלבד, ואינן מחייבות את החנות.
 3. כל מידע ומיצג המוצג באתר לגבי המוצרים, טיבם ואיכותם נמסרו ע"י הספקים ונמצאים באחריותם הבלעדית והמלאה של הספקים.
 4. למען הסר ספק, כל המוצרים הינם מקוריים, עברו בדיקות מקיפות של המכס, נקנו על פי חוק. כל דרישה להחזר כספי בגין תביעה על מוצר פגום/מזוייף תיענה בשלילה. אין החנות נושאת באחריות לטיב המוצר.
 5. החנות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק עקיף, תוצאתי או מיוחד שייגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר – תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא. אחריותה של החנות תוגבל בכל מקרה להחזר כספו של הלקוח.
 6. האחריות אינה כוללת מוצרים נלווים, כגון: חיבורים, סוללות, חומרי פלסטיק, ברגים וכו'. 

דין ושיפוט הדין     

 

 1. החל על הזמנתך ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבתי המשפט המוסמכים באריאל בלבד.

תאורת גינה סולארית | תאורת לד | תאורה סולארית לגינה | פרוז'קטור לד | שרשרת לדים פאנל לד | פלורוסנט לד | פרוז'קטור סולארי | תאורה סולארית חזקה לגינהשרשרת לד סולארית | פרוז'קטור סולארי עם חיישן | נורות לד | לד לסלון פרוז'קטור לד עם חיישן | תירס לד | מנורה סולארית לגינה | נר לדספוט לד | פרוז'קטור לד 100w | תאורה סולארית תאורת גינה לד | עמודי תאורה לגינה | נורות לד לבית